הרוח החיה

הביטחון בעיקרו הוא אמונה טפלה. הוא אינו קיים בטבע. החיים הם הרפתקה נועזת, או שום דבר.

הלן קלר

"אדמה, רוח, אישה" הוא מיזם שהוקם בשנת 2013 על ידי קלריסה טייטל ומיכל ששון מתוך חלום ותשוקה נשית לגלות את מסתרי העולם: מקומותיו המופלאים, רבדיו הרוחניים ומפגשו עם הנפש. החלום נועד לאפשר לכל אישה שבשלה לכך לצאת למסע העצמה אישי המשולב בתוך קבוצת נשים שכל אחת בה, בחרה לצאת למסע שלה. המסע עצמו מתרחש בארץ או בחו"ל בסדנאות, בטיולים, בקורסים ובאירועים באתרים אקזוטיים ומיוחדים התומכים בעצמתם בתהליך. כל אחת יכולה למצוא לעצמה בתוך כל ההיצע את המסע הנשי האישי המותאם לה בדרכה.
מה עומד מאחורי שלושת עמודי הטווח המרכיבים אותנו:
אדמה – הקפדה על בחירת מיקום גיאוגריפי תומך ומשלים תהליך
רוח – הנחיה מקצועית של תהליכים משמעותיים השזורים במדויק במסעות השונים המאפשרים לכל אחת ואחת להתחבר לרוח האישית שלה
אישה – הבנת העוצמה הטמונה בשבט הנשי, כקבוצה וכפרטים, הגדלת מעגל הנשים, יצירה של חיבורים יוצאי דופן בין נשים איכותיות, וחיבור למהות של הבראשיתית שלנו כנשים

 

https://landspiritwoman.co.il/wp-content/uploads/2017/01/קלריסה-טייטל.jpg
קלריסה טייטל - נעים להכיר

מאמנת אינטגרטיבית אישית לשינוי והעצמה בכל תחומי החיים, לפרטים ולקבוצות. מטפלת אנרגטית, מורה רוחנית, מנחה להעצמה אישית, מרצה, מנחת סדנאות וערבים חוויתיים. בעלת קליניקה פרטית במודיעין.

ב"אדמה רוח אישה" מגשימה כמה חלומות גדולים ביחד:
ליווי של קבוצת נשים איכותית בתהליכי העצמה שמאפשרים כניסה אל נבכי הנשמה על מנת לצמוח, ולהזרים רוח חדשה אל תוך החיים המשתנים.
יציאה למסעות בנופים עוצרי נשימה למדינות מרתקות, צבעוניות ומעניינות. שילוב מנצח בין עיתוי, צמיחה, מקום, ונשיות.

מאמינה ש:
אין דבר כזה שאין דבר כזה, יש בנו את כל מה שצריך בשביל להצליח, בשביל להגשים חלום צריך להתעורר, רק מי שמסכים ללכת רחוק מגלה עד כמה רחוק הוא יכול להגיע.

 

https://landspiritwoman.co.il/wp-content/uploads/2016/12/מיכל.jpg
מיכל ששון - נעים להכיר

בוגרת לימודי מזרח אסיה, מדריכה ותיקה וטיילת בנשמתה, שאין שום מקום שהוא רחוק מדי עבורה. הדריכה וארגנה קבוצות וטיולי עומק, מנחת קבוצות בשילוב אומנויות.
"באדמה רוח אישה" היא משלבת הגשמה של מספר חלומות – הדרכה, הנחיה, טיולים בעולם, חיבור לדרך הרוחנית, עזרה לנשים אחרות להגשים את חלומן. מאמינה שהחיבור בין הנחיה מעצימה, תיווך מדויק לרוח המקום, והליכה בדרך רוחנית, יכולה להוביל כל אישה להגשמת עצמה.

מאמינה ש:
היכולות החזקות והעוצמות נמצאות בכל אישה באשר היא. כל אחת יכולה להגיע לכל מקום וחובה עליה למצות את הפוטנציאל הגלום בה למען חיים טובים ומאושרים יותר.

 

https://landspiritwoman.co.il/wp-content/uploads/2016/12/adama-about3-1.png
המסע כתפיסת חוויה חיים - אדמה רוח אישה

מהרגע שנולדנו עלינו על ציר הזמן הכרונולוגי והתחלנו את מסע חיינו המתמשך בתוך מחזוריות אין סופית. דרכנו בדרך כלל היא אל הלא נודע. הדבר הבטוח לעשות הוא להמשיך לנוע להישאר במצב הדינמי, לפסוע צעד אחר צעד בקצב מותאם להתפתחות האישית. עולמנו מתעשר בעשרות מונים כאשר אנחנו בוחרות לצאת מאזור הנוחות ומכל מה שמוכר לנו, ולהכניס אל חיינו מקומות חדשים, ידע חדש, אנשים חדשים, אהבה חדשה… המסעות שלנו, מכוונים להשתלב במסע שלך. לצעוד איתך יד ביד. למלא אותך ולהתמלא ממך.
אנחנו בחרנו במסע פיזי, גאוגרפי, תרבותי, חברתי, התפתחותי כדרך חיים.

https://landspiritwoman.co.il/wp-content/uploads/2016/12/adama-about4-1.png
המסע להרחבת האופקים - אדמה רוח אישה

המסע שלנו מחבר את הטיול הגיאוגרפי על האדמה עם הרוח שנמצאת בכל מקום. שימוש בתפאורות קסומות ומיוחדות יאפשרו לך להתנסות במגוון של חוויות עוצמתיות, להתחבר לשבט הנשי שלך, להיפגש באופן בלתי אמצעי עם תרבויות מרתקות, להעשיר את עצמך בידע חדש ולהרחיב את עולמך ואת אופקייך. זוהי הזדמנות להרחיב את גבולותייך ברב ממדיות חיצונית ופנימית. לגלות עוצמות ויכולות חדשות. לקום כל בוקר מחדש ולהתרגש. לפתוח צוהר לנופים חדשים אבל גם לעולמות חדשים שנמצאים בתוכך. את רק תבחרי באיזה חלק של העולם לעשות זאת…

https://landspiritwoman.co.il/wp-content/uploads/2016/12/adama-about5-1.png
המסע להתבוננות פנימית - אדמה רוח אישה

"מסע הוא הדרך שתעשי מנקודה לנקודה, בין אם היא נמצאת בתוכך או מחוצה לך"… המסעות שלנו מכוונים אותך להתבוננות חיצונית ופנימית. נתנת לך הבחירה באילו משקפיים להתבונן ולאילו מהדברים לאפשר להשתקף בך. הרי המציאות היא אוסף של השתקפויות… וההתבוננות הרחבה מאפשרת לך לראות יותר ולבחור בדיוק רב יותר מה נכון לך לשמר וממה נכון לך להיפרד ומה נכון לך לשפר. התובנות שלך יגיעו אליך באמצעות דרכים מגוונות החל ממדיטציה מול עצמתו של הטבע, מעגלי הקשבה, מוזיקה שתרגש אותך, וכלה בכתיבה אינטואיטיבית שתעלה אוצרות מעומק בארך.

https://landspiritwoman.co.il/wp-content/uploads/2016/12/adama-about6-1.png
המסע והמחוייבות שלנו - אדמה רוח אישה

אנחנו מחויבות לראות אותך ולקבל אותך קבלה מלאה באפס שיפוטיות, אנחנו מחויבות להביא אותך למקומות שאולי הכרת אבל לא ממש הכרת, גם באדמה וגם ברוח. אנחנו מחויבות לאפשר לך לגעת בפסגות שלך, אנחנו מחוייבות לספק לך את התנאים הסביבתיים שיעזרו לך למקד את תשומת הלב לתהליך האישי שלך. אנחנו מחויבות להיות אתך יד ביד במסע. אנחנו מחויבות להרפתקה שלך, שתהיה מרגשת, שלמה, מעצימה ובטוחה. אנחנו מחויבות לספק את הסקרנות שלך ולעזור לך לגלות עולם נסתר. אנחנו מאמינות ומחויבות בהתמסרות לתהליך, בהתמסרות למסע. נזרום אתך בדרך שלך, בדרך שלנו…

השארו מעודכנות והצטרפו לרשימת התפוצה שלנו


ממליצות עלינו